Suszarka przenośna z jonizacją 1200W...
Suszarka przenośna z jonizacją 1200W...
Suszarka przenośna z jonizacją 1200W...
Suszarka przenośna z jonizacją 1200W...

Suszarka przenośna z jonizacją 1200W BaBylisspro® BAB6910E

BAB6910E
Obecnie brak na stanie
380,00 zł
Brutto

Ta bardzo kompaktowa suszarka stołowa jest idealna dla fryzjerów, którzy chcą oferować swoje usługi w domu. Łatwy do przenoszenia i składany, dzięki czemu łatwo go przechowywać, kaptur jest bardzo duży dla wygody, nawet z dużymi rolkami. przepływ powietrza jest regulowany. Po ułożeniu włosów wystarczy kilka sekund, aby złożyć suszarkę i schować ją po ostygnięciu.


 

WYSOKA WYDAJNOŚĆ I TECHNOLOGIA JONOWA

Włosy są naturalnie naładowane dodatnio; ten dodatni ładunek jest zwiększany podczas suszenia i generuje elektryczność statyczną, która powoduje oddalanie się łusek włosów od siebie. W ten sposób powierzchnia twoich włosów staje się szorstka i nabiera martwego wyglądu. Jony ujemne generowane przez suszarkę zneutralizują ładunek dodatni iw ten sposób usuwają ładunki elektrostatyczne z włosów. Dzięki temu łuski włosów są dobrze zamknięte, włosy są błyszczące, łatwe do ułożenia. Udowodniono również, że technologia jonowa działa jak katalizator w produktach do włosów.

OTWIERANIE I REGULACJA OKAPU

Umieść suszarkę okapową na stole przed jej otwarciem. Stojąc przodem do suszarki, zwolnij zatrzask przedniej osłony, lekko odchylając zatrzask do siebie. Podnieś osłonę i mostek w górę i do przodu za uchwyt, aż wspornik znajdzie się maksymalnie do przodu. Następnie lekko odchyl kaptur do tyłu, aż wskoczy na miejsce pod zamkiem maski. Regulacja wysokości: odchyl kaptur i mostek do tyłu i unieś wysuwaną szyję, aby wyregulować wysokość. Po upewnieniu się, że wysuwana szyja ma prawidłową wysokość, ostrożnie pozwól kapturowi i trzonowi przechylić się do przodu, aby zachować regulację wysokości.

SPOSÓB OBSŁUGI

Przygotuj włosy do suszenia, np. W rolkach, osusz je lekko ręcznikiem itp. Upewnij się, że wyłącznik zasilania jest w pozycji „wył.” I podłącz go. Przełącz na I (niski) lub II (wysoki). Pozycji II używaj do grubych lub długich włosów lub do rozpoczęcia procesu suszenia, a pozycji I do normalnego suszenia lub do całkowicie bezpiecznego suszenia włosów zniszczonych lub sztucznych przedłużanych włosów. Generalnie zaleca się rozpoczęcie suszenia w pozycji II i zakończenie suszenia w pozycji I. Wyreguluj otwory wentylacyjne tak, aby na górze, z przodu lub z tyłu głowy było więcej lub mniej powietrza, zgodnie z wymaganiami Twojej fryzury. Obracanie uchwytu w lewo lub w prawo otwiera lub zamyka otwory wentylacyjne, które wpływają na dystrybucję powietrza wewnątrz okapu.

CHARAKTERYSTYKA:

• 1200W
• Zmienny przepływ powietrza
• Duży kaptur zapewnia miejsce na rolki
• Generator jonowy
• Wbudowany uchwyt do przenoszenia
• Składany dla łatwego przechowywania
• 2 ustawienia temperatury i prędkości
• Schowek na przewód

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.