• -15%
Profesjonalna bezprzewodowa maszynka...
Profesjonalna bezprzewodowa maszynka...
Profesjonalna bezprzewodowa maszynka...
Profesjonalna bezprzewodowa maszynka...
Profesjonalna bezprzewodowa maszynka...
Profesjonalna bezprzewodowa maszynka...
Profesjonalna bezprzewodowa maszynka...

Profesjonalna bezprzewodowa maszynka do strzyżenia FX872E

FX872E
Obecnie brak na stanie
433,50 zł 510,00 zł -15%
Brutto

Lekka BaBylissPRO® CUT – DEFINER + FX872E to profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów z ostrzami ze stali nierdzewnej, która zapewnia radykalnie inną wydajność cięcia, podczas gdy silnik z napędem bezpośrednim zapewnia płynniejszą pracę przy większej mocy . Profesjonalne narzędzia BaBylissPRO® wykorzystują najnowocześniejsze materiały, aby osiągnąć skrupulatną precyzję i bezwysiłkową wydajność cięcia; a CUT – DEFINER + FX872E nie jest wyjątkiem.


 

Ostrze ze stali nierdzewnej o średnicy 45 mm można dostosować za pomocą pięciopozycyjnego pokrętła do precyzyjnej regulacji (od 0,6 mm do 3,0 mm) i 8 prowadnic grzebieniowych (w zakresie od 3 mm do 25 mm). Lekka konstrukcja i stylowa, łatwa do trzymania obudowa zapewniają dodatkowy komfort i maksymalną kontrolę. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu CUT – DEFINER + FX872E jest w pełni naładowany w zaledwie 3 godziny i zapewnia do 160 minut ciągłej bezprzewodowej pracy bez ładowania. Akumulator litowo-jonowy ma tę zaletę, że jest lżejszy niż tradycyjny akumulator. Ładuje się szybciej i ma większą autonomię.

Co więcej, nie rozładowuje się, gdy nie był używany przez dłuższy czas i nie ma efektu pamięci (efekt pamięci to zjawisko, które wpływa na wydajność i żywotność innych typów akumulatorów, gdy są ładowane przed pełnym naładowaniem rozładowany). Maszynka jest wyposażona w taktowy włącznik / wyłącznik zapewniający łatwą obsługę oraz funkcję blokady zapewniającą bezpieczny transport. Ekran LCD wyświetla w czasie rzeczywistym żywotność baterii, wybraną wysokość koszenia; Piktogram wskaże również, czy funkcja blokady jest włączona.

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE BATERII LITOWO-JONOWYCH TEGO URZĄDZENIA Bateria litowo-jonowa ma tę zaletę, że jest lżejsza niż tradycyjna bateria. Ładuje się szybciej i ma większą autonomię. Co więcej, nie rozładowuje się, gdy nie jest używany przez dłuższy czas i nie ma efektu pamięci. Efekt pamięci to zjawisko, które wpływa na wydajność i żywotność innych typów baterii, gdy są one ładowane przed całkowitym rozładowaniem. Przed pierwszym użyciem maszynki do strzyżenia należy ładować baterię przez 3 godziny. Akumulator osiągnie maksymalną pojemność dopiero po 3 pełnych cyklach ładowania i rozładowania.

CHARAKTERYSTYKA:

• Stałe i ruchome ostrze ze stali nierdzewnej
• 7000 ruchów ostrza na minutę
• Pokrętło regulacji długości cięcia z 5 ustawieniami (0,6 - 1,2 - 1,8 - 2,4 - 3,0)
• Podstawka ładująca
• Clipper może być zasilany z sieci lub baterii
• Bateria litowo-jonowa
• Cyfrowy ekran LED wyświetla poziom naładowania akumulatora, funkcję blokowania i wybraną długość cięcia
• 8 prowadnic tnących (3 - 6 - 9,5 - 13 - 16 - 19 - 22 - 25 mm)
• Przełącznik taktowy i funkcja blokowania
• 160 minut bezprzewodowego działania
• 3 godziny ładowania
• W zestawie olej smarny i szczoteczka do czyszczenia
• Futerał do przechowywania

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.