Długa, cyfrowa lokówka bezklipsowa 10...
Długa, cyfrowa lokówka bezklipsowa 10...
Długa, cyfrowa lokówka bezklipsowa 10...

Długa, cyfrowa lokówka bezklipsowa 10 mm BaBylisspro® BAB2910E

BAB2910E
Obecnie brak na stanie
370,00 zł
Brutto

Ultra cienka profesjonalna lokówka o średnicy 10 mm, cyfrowa i programowalna technologia Keratin Luster - BaBylissPRO4Artists to idealne żelazko do tworzenia bardzo mocnych loków, niezwykle modnych w tym roku.


 

Twórz gładkie, trwałe loki za pomocą wyjątkowo długiej różdżki DIGICURL z długą lufą KERATIN LUSTER i temperaturą do 210 ° C. Zaawansowany system ogrzewania zapewnia precyzyjnie regulowane temperatury i natychmiastowe przenoszenie ciepła, zapewniając szybkie i długotrwałe rezultaty. Różdżki Keratin Luster DIGICURL są wyposażone w ceramiczne cylindry grzewcze z keratyną. Technologia ta nadaje włosom gładkość i blask.

Aby stworzyć wszystkie style loków i fal, lokówki Digicurl są dostępne w 5 średnicach: Ø 10 mm - 16 mm - 19 mm i 25 mm - 32 mm.

Odkryj kolekcję # Moodboard autorstwa Erica Zemmoura przy użyciu profesjonalnej lokówki Digicurl o średnicy 10 mm i 32 mm.

Idealne narzędzia do stosowania na długich i bardzo długich włosach. Wyjątkowo długi bęben grzewczy zapewnia o 60% więcej ogrzewania i powierzchni kręcenia! Naprawdę oszczędność czasu! Bardzo długie włosy można owinąć wokół lufy bez nakładania się.

Digicurl, profesjonalne lokówki: kontrola, bezpieczeństwo i całkowita swoboda wypowiedzi

Różdżki DIGICURL nie posiadają żadnego zacisku, co zapewnia całkowitą swobodę tworzenia podczas użytkowania. Dostępnych jest 11 ustawień temperatury do wyboru od 160 ° C do 210 ° C, zapewniających lepszą ochronę przed ciepłem dla wszystkich rodzajów włosów.

Wyświetlacz LCD pozwala na kontrolowanie wybranego poziomu temperatury. Temperatura na wyświetlaczu miga, gdy żelazko nagrzewa się do wybranej temperatury. Po osiągnięciu wybranej temperatury wskaźnik temperatury przestanie migać.

W różdżki DIGICURL mieć automatycznego wyłączania funkcji dla zwiększenia bezpieczeństwa. Jeśli urządzenia są włączone przez ponad 72 minuty bez przerwy, to wyłączają się automatycznie.

Są wyposażone w eleganckie i wyrafinowane opakowanie chroniące przed ciepłem, które umożliwia bezpieczne przechowywanie do następnego użycia.


CHARAKTERYSTYKA:

 • Bardzo długa lufa z technologią KERATIN LUSTER
 • Zaawansowany system ogrzewania zapewnia precyzyjną regulację temperatury
 • Szybkie nagrzewanie i natychmiastowy odzysk ciepła
 • Wysoka wydajność cieplna do 210° C
 • 11 cyfrowych ustawień temperatury
 • Fajna wskazówka
 • Stojak ochronny
 • Automatyczne wyłączanie dla większego bezpieczeństwa
 • Salon długość 3m obrotowy przewód
 • Mata grzewcza ze schowkiem dla wygody i bezpieczeństwa
 • Rękawica chroniąca przed ciepłem
Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.