MiraCurl - urządzenie do kręcenia...

MiraCurl - urządzenie do kręcenia loków BaBylisspro® BAB2665E

BAB2665E
Obecnie brak na stanie
599,00 zł
Brutto

BaByliss PRO BAB2665E MiraCurl to pierwsze na świecie profesjonalne narzędzie, które pozwala tworzyć nieskazitelne loki i fale bez specjalnych umiejętności. Włosy się nie marszczą, nie przegrzewają, a ułożenie idealnego loku zajmuje tylko kilka sekund. Ta zapierająca dech w piersiach i innowacyjna maszynka do strzyżenia jest niezwykle łatwa i szybka w tworzeniu pięknych loków w mgnieniu oka. Nieskończone możliwości stylizacji, teraz łatwe i długotrwałe dzięki tej zaawansowanej technologicznie lokówce MiraCurl. Szybko i łatwo!


 

W przypadku lokówki BaByliss PRO BAB2665E MiraCurl inżynierowie firmy musieli opracować całkowicie nowy silnik, który mógłby zapewnić wysoki poziom niezawodności i komfortu pracy maszyny. Rezultatem jest unikalny silnik bezszczotkowy MaxLife PRO EDM 10.0. Technologia bezszczotkowa umożliwiła pracę silnika do 10 000 godzin, czyli ponad 5 razy dłużej niż w przypadku standardowych silników elektrycznych. Obecność 2 izolowanych łożysk kulkowych w połączeniu z 4 silnymi magnesami neodymowymi ograniczyła do minimum hałas i wibracje podczas pracy.

Lokówka wyposażona jest w specjalną ceramiczną komorę, w której pasmo włosów jest równomiernie podgrzewane ze wszystkich stron. To odróżnia BaByliss PRO BAB2665E MiraCurl od tradycyjnych lokówek, w których nagrzewanie następuje tylko od strony, którą włosy dotykają powierzchni roboczej. Ta funkcja lokowania na tradycyjnej lokówce pozwala łatwo wysuszyć włosy, które znajdują się bliżej nagrzanej powierzchni, a nie wystarczy ogrzać odwrotnej strony pasma. W BaByliss PRO MiraCurl ta wada jest całkowicie wyeliminowana, a równomierne ogrzewanie ze wszystkich stron pozwala uzyskać doskonałe efekty kręcenia i zachować zdrowe włosy.

BaByliss PRO BAB2665E MiraCurl jest funkcjonalny i niezwykle łatwy w użyciu dzięki licznym, ale intuicyjnym ustawieniom. Maszyna posiada 3 różne przełączniki, z których każdy ma również 3-4 pozycje. Pierwszy przełącznik służy do ustawiania temperatury 190 - 210 - 230 ° C dla różnych rodzajów włosów. Najniższa temperatura jest przeznaczona dla włosów cienkich, łamliwych lub farbowanych. Średnia temperatura jest przeznaczona do kręcenia normalnych włosów. Maksymalnie dla grubych lub kręconych włosów. Drugi przełącznik służy do ustawiania czasu 8 - 10 - 12 sekund, przez jaki kosmyk włosów znajdzie się w komorze. Dzięki temu ustawieniu będziesz mógł tworzyć różne wersje loków. Im dłużej kosmyk włosów pozostaje w komorze, tym bardziej widoczny będzie lok. Możesz także wyłączyć alarmy czasowe, po ustawieniu przełącznika w pozycji „0”. Trzeci przełącznik służy do wyboru jednej z trzech opcji kierunku zawijania: w prawo, w lewo i na przemian w prawo i w lewo.

Charakterystyka:

• Ceramiczna komora do delikatnej stylizacji włosów
• Pobór mocy 29 W
• Niezwykle niezawodny MaxLifePRO EDM 10.0 o żywotności co najmniej 10 000 godzin
• 3 poziomy czasu (8 - 10 - 12 sekund) podgrzewanie pasma włosów sygnałem dźwiękowym w celu tworzenia loków i fal
• 3 ustawienia temperatury (190 - 210 - 230 ° С) dla dowolnych włosów
• 3 ustawienia kierunku kręcenia włosów (prawy - lewy - automatycznie: z naprzemiennego zmiennego kierunku)
• Sygnały dźwiękowe gotowości loków (3 sygnały - 8 sekund, 4 sygnały - 10 sekund, 5 sygnałów - 12 sekund)
• System przeciwblokujący zapewniający bezpieczne użytkowanie
• Automatyczny tryb uśpienia po 20 minutach bezczynności
• Automatyczne wyłączanie po 60 minutach bezczynności
• Obrotowy przewód o długości 2,7 m

Do lokówki BaByliss PRO BAB2665E MiraCurl dołączony jest kupon z krótką informacją o gwarancji, instrukcją obsługi, zasadami bezpieczeństwa użytkowania oraz urządzeniem do czyszczenia maszyny. Ta ostatnia pozwala na usunięcie płytki nazębnej ze stylizacji włosów z wewnętrznej powierzchni aparatu.

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.