Każda kobieta lubi dbać o swój wygląd. Jednym z jego najważniejszych elementów są niewątpliwie włosy. Ich pielęgnacja nie należy do najłatwiejszych zadań, nie wspominając o układaniu, czesaniu, a także innych czynnościach. Na szczęście z pomocą przychodzi szereg akcesoriów oraz urządzeń, które pozwalają na zajmowanie się nimi na każdy możliwy sposób, dzięki czemu mogą zachować swój blask oraz zdrowy wygląd. Wśród wielu urządzeń używanych na co dzień, szczególne miejsce w kosmetyczce każdej kobiety zajmuje prostownica. Wiele przedstawicielek płci pięknej zastanawia się czym sugerować się przy wyborze modelu tego urządzenia, aby wybrać najlepszy, a przede wszystkim dostosowany do własnych potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań. Podpowiadamy więc na co zwrócić szczególną uwagę.

Jaka powinna być idealna prostownica?

Najważniejszą jej częścią jest powierzchnia płytek grzewczych, która powinna nagrzewać się równomiernie, szybko, a jednocześnie nie może uszkadzać włosów, przywierając do nich. Jeżeli chcesz, by Twoja prostownica służyła Ci przez wiele lat, należy wybrać taki model, którego powłoka jest odporna na uszkodzenia oraz na zarysowania. W tym celu powinna być ona wykonana z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu unikniesz ryzyka zniszczenia urządzenia, a co za tym idzie ryzyka przypalenia włosów. Jednocześnie warto postawić na model, który został wyposażony w regulację temperatury. Pozwoli to na dostosowanie jej do stanu Twoich włosów, dlatego też niezwykle istotny jest jak najszerszy zakres poziomów tej funkcji. Przydatne mogą być również opcje jonizacji czy też wytwarzania pary wodnej.

Prostownica elipsis BaByliss Pro to jeden z najlepszych modeli dostępnych na rynku

Wśród wielu typów urządzeń będących w ofertach sklepów, prostownica BaByliss urasta do miana jednego z najlepszych wyborów. Powłoka płytek została stworzona z mikrometrycznych cząstek metalicznych wytworzonych w procesie elektro-galwanizacji powierzchni. Dzięki temu powłoka nie jest podatna na zarysowania, posiada zerowe tarcie, a także jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Elipsis BaByliss Pro wyposażona została również w funkcję jonizacji, co powoduje, że włosy nie elektryzują się, a także w regulator temperatury, dzięki czemu swobodnie można dostosowywać ją do stanu swoich włosów. Najważniejszym aspektem skłaniającym do wyboru tego urządzenia jest jednak równomierne nagrzewanie się płytek, co pomoże w tworzeniu wyjątkowych stylizacji. Nie można również zapomnieć o tym, że w zależności od potrzeb dostępne są modele o szerszej lub węższej płytce. Duży wybór szerokości płytek pozwala dostosować do każdego rodzaju włosa.

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.