Chcesz w łatwy sposób zwiększyć objętość u nasady włosów lub utrwalić efekt stylizacji za pomocą odpowiedniej techniki suszenia? Jest to możliwe dzięki szerokiej nakładce na suszarkę, zwanej dyfuzorem. To uniwersalne akcesorium, którego używa się na wiele sposobów, wykorzystując je zarówno na włosach prostych, jak i kręconych. Przekonaj się do czego można je zastosować i poznaj propozycję niezawodnego sprzętu 3-częściowego od marki BaBylisspro!

Do czego wykorzystuje się nakładki do suszarek?

Suszarka to jeden z częściej używanych gadżetów, wykorzystywanych do pozbywania się wilgoci z włosów oraz ich stylizacji. Do urządzeń często są dołączane nakładki, ułatwiające stworzenie niepowtarzalnej fryzury posiadaczkom różnych typów włosów. Oprócz klasycznych koncentratorów powietrza, skupiających nawiew na konkretną partię, można spotkać się również z akcesoriami takimi jak dyfuzor uniwersalny.
Jest to plastikowa nakładka w półokrągłym kształcie z wypustkami o różnej długości. Bardzo często można otrzymać ją jako dodatek do zakupionej suszarki lub nabyć osobno w zależności od posiadanego modelu – tak jak w przypadku 3-częściowego akcesorium BaBylisspro.

Do czego używać dyfuzora uniwersalnego?

Nakładka używana jest zarówno na włosach prostych, jak i kręconych do uwydatnienia efektów stylizacji. Można stosować ją bezpośrednio przy skórze głowy, wykonując masaż nadający objętość lub zbierając włosy do kielicha, definiując ich skręt. Pomaga również uzyskać naturalne fale, a używana w akompaniamencie kosmetyków stylizujących - pianek, żeli, odżywek bez spłukiwania - stworzy fryzurę utrzymującą się przez cały dzień!

Jak korzystać z dyfuzora uniwersalnego?

W zależności od tego, do czego chcesz stosować nakładkę i jaki efekt uzyskać, sposób obsługi będzie inny. Główna zasada jest jednak taka, aby trzymać go przez kilka minut nieruchomo w jednym miejscu, przechodząc stopniowo do kolejnych partii włosów, co pozwoli uzyskać jeszcze trwalszy efekt!

Wybierz 3-częściowy dodatek do suszarki od BaBylisspro!

Dyfuzor uniwersalny 3-częściowy BaBylisspro to dodatek, który pasuje do większości suszarek BaBylisspro oraz innych producentów gadżetów do włosów! Przekonaj się, do czego możesz wykorzystać 3-częściową nakładkę i jakie fryzury stworzysz, zakupując ją w ofercie naszego sklepu!

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.