Na rynku sprzętu fryzjerskiego znajduje się wielu producentów, którzy oferują klientom swoje produkty do stylizacji włosów. Niewielu z nich może się jednak pochwalić długotrwałą obecnością marki na przestrzeni lat. Wśród nielicznych tego typu firm na wyróżnienie z pewnością zasługuje BaByliss, która funkcjonuje w tej branży od lat 60-tych. I w przypadku tego francuskiego przedsiębiorstwa w żadnym wypadku nie możemy mówić o stagnacji, lecz o ciągłym rozwoju linii produktów, które cieszą się ogromną popularnością wśród wielu barberów, fryzjerów czy też stylistów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Zaawansowana technologia to znak rozpoznawczy marki BaBylissPRO

Można powiedzieć, że cała historia marki rozpoczęła się od jednej lokówki, która rozsławiła producenta i przez pewien czas niemal stała się synonimem tego urządzenia. Stopniowo jednak wraz ze zwiększającą się popularnością rozrastał się również asortyment fryzjerski w postaci grzebieni, prostownic, suszarek czy maszynek do strzyżenia BaBylissPRO. Już od początków swojej działalności marka ta stawiała przede wszystkim na innowacyjność, wydajność oraz zaawansowanie technologiczne produkowanych przez siebie urządzeń do stylizacji włosów. Potwierdzeniem tych słów jest z pewnością podjęcie współpracy z inżynierami Ferrari w celu doskonalenia sprzętu oraz sprawiania, by stawał się on łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu. W laboratoriach badawczych BaByliss wciąż prowadzone są prace nad nowymi liniami produktów, które mają zaspokoić oczekiwania i potrzeby konsumentów.

Nie tylko wydajność. BaBylissPRO to precyzja, ogromna jakość oraz wysokie standardy

Francuskie przedsiębiorstwo nie spoczywa na laurach i stale dąży do umożliwienia wszystkim fryzjerom, barberom czy stylistom stworzenia idealnych możliwości do wykorzystania swojej kreatywności. Z tego względu dostosowuje produkty do trybu pracy oraz wymagań profesjonalistów wykonujących obowiązki w wymienionych zawodach. Opisywana marka nieustannie stwarza nowe linie urządzeń dedykowane mistrzom sztuki fryzjerskiej np. BaBylissPRO 4Artists czy też BaBylissPRO for Men. Produkty takie jak golarka czy prostownica Elipsis BaBylissPro są doceniane przez użytkowników za wysoką jakość, funkcjonalność, precyzję wykonania czy też nowoczesny wygląd.

Komentarze (0)

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.