Maszynki

Marka Babyliss od ponad 50 lat oddaje w ręce klientów sprzęt fryzjerski najwyższej jakości. Nieustannie wprowadza na rynek innowacje technologiczne, dzięki którym włosy kobiet i mężczyzn są doskonalsze. Firma Babyliss w latach dziewięćdziesiątych minionego wieku była jedną z pierwszych, które postanowiły zadbać o nienaganny wygląd męskich fryzur. Specjalnie dla nich zaprojektowano strzyżarki do włosów i trymery. Od tej pory już nie tylko kobiety, ale także mężczyźni mogli we właściwy sposób dbać o swój wygląd przy użyciu rewolucyjnych technologii. Był to czas, kiedy paryski męski styl wkroczył w niemal wszystkie miasta świata, stając się kultowym już na zawsze.

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów firmy BabylissPro w sklepie Professional Tools – jak wybrać najlepszą do domu lub salonu fryzjerskiego?

Co raz częściej profesjonalna maszynka do włosów staje się zakupowym celem nie tylko dla salonów fryzjerskich. Wiele osób, które w przeszłości korzystało z mniej zaawansowanych maszynek do strzyżenia, zaczyna poszukiwać sprzętu, który nie zawodzi. Możesz mieć pewność, że sklep Professional Tools posiada w ofercie maszynki do włosów z serii BaBylissPro, które zapewnią komfort i wysoką jakość strzyżenia.

Przy wyborze maszynki do włosów warto wziąć pod uwagę jej ergonomię, sposób obsługi, jakość ostrzy, wyposażenie i akcesoria, czy nawet moc silnika. Nie bez znaczenia jest również zasilanie maszynki – przewodowe lub bezprzewodowe. Możemy także kupić sprzęt, który łączy te dwa sposoby zasilania, czyli może on pracować pobierając prąd z baterii albo z gniazdka elektrycznego za pośrednictwem przewodu. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nawet gdy nie mamy czasu naładować baterii, nadal możemy zadbać o fryzurę korzystając z kabla zasilającego.

Kolejne istotne parametry maszynki do włosów to czas ładowania baterii oraz długość pracy maszynki na wewnętrznym zasilaniu. Profesjonalne strzyżarki do włosów BabylissPro, dostępne w sklepie Professional Tools , zapewniają maksymalnie długi czas pracy przy jednocześnie krótkim czasie ładowania baterii. Z pewnością dużym udogodnieniem dla użytkownika może być cyfrowy wyświetlacz przekazujący podstawowe lub bardziej zaawansowane informacje. Wyświetlacz maszynki do strzyżenia włosów może informować o poziomie naładowania baterii czy aktualnej wysokości cięcia.

Niemniej najważniejszym powodem, dla którego klienci sięgają po profesjonalną maszynkę do strzyżenia włosów z serii BabylissPro, jest uzyskanie dokładnie takiej fryzury o jakiej myśleli. Efekt ten zapewni niezawodny silnik z tysiącami ruchów ostrza na minutę, a także specjalnie szlifowane noże wykonane ze stali szlachetnej, odpornej na rdzę i upływ czasu. Wszystkie maszynki BabylissPro zostały opracowane z myślą o intensywnym użytkowaniu. Tutaj liczy się wysoka wydajność, moc oraz precyzja cięcia. W najwyższych modelach BabylissPro maszynki wyposażone są w silniki sterowane elektronicznie. Silnik digital dzięki zastosowaniu najnowszej technologii jest lżejszy, energooszczędny i dużo bardziej cichy od tradycyjnego.

Kupując maszynki z serii BabylissPro masz dostęp do profesjonalnych akcesoriów, w tym wymiennych noży oraz nakładek dystansujących w różnym przedziale długości. Istotną z punktu widzenia bezpieczeństwa jest funkcja blokady maszynki. Dzięki niej unikniemy niepożądanego włączenia się strzyżarki na przykład w trakcie transportu lub w momencie, gdy sprzęt dostałby się w ręce dziecka.

Sklep Professional Tools posiada w swojej ofercie sprzęt, który w połączeniu z maszynką do włosów, zapewni jeszcze większą precyzję uzyskiwanych fryzur. Mowa oczywiście o trymerach. Jest to rodzaj strzyżarek do włosów, które mając dużo węższą głowicę, pozwalają dokładniej i wygodniej wykonać na przykład bardzo wymyślny wzorek. Odpowiednie rodzaje trymerów dedykowane są również estetyce brody, a nawet nosa i uszu.

Jeśli szukasz maszynki do strzyżenia włosów bądź trymera dobrze trafiłeś. W sklepie Professional Tools znajdziesz sprzęt odpowiedni dla Twoich wymagań. Poniższe maszynki do włosów wyposażone są nie tylko w jakość i wysoką fryzjerską technologię. Pracując z nimi doświadczysz komfortu i poczucia, że możesz zrobić dużo więcej, a przede wszystkim lepiej. Być może jeśli chodzi o maszynkę do strzyżenia włosów jest to mniej istotne, ale strzyżarki do włosów i trymery z serii BabylissPro, to także design na najwyższym poziomie. Te maszynki są po prostu piękne, przez co praca z nimi staje się prawdziwą przyjemnością.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Witaj. Na tej stronie używamy ciasteczek. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.